KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7517485
nr 751 7485
Träsnitt
2 st, Japan, 1900-tal, 36x23
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:58:48
150 kr
350 kr